“Dashuri dhe shpresë”/ Rrëfimi tronditës i Enit: Babai dhunonte nënën! Pas divorcit, u kërkova të bashkoheshin, por…

“Dashuri dhe shpresë”/ Rrëfimi tronditës i Enit: Babai dhunonte nënën! Pas divorcit, u kërkova të bashkoheshin, por…

Eni ka ndarë me publikun e “Big Brother VIP Albania 2” historinë e familjes së tij, që u shkatërrua për shkak të dhunës që ushtronte babai i alkoolizuar.

Konkurrenti fajëson veten për kërkesën që i bëri para disa vitesh prindërve të tij për t’u r…

Lexo më shumë