“Një javë më parë lindi Ruya, sot vjen në jetë Dancing With the Stars Albania”/ Sara Hoxha rrëfen emocionet pak orë para nisjes së spektaklit

“Një javë më parë lindi Ruya, sot vjen në jetë Dancing With the Stars Albania”/ Sara Hoxha rrëfen emocionet pak orë para nisjes së spektaklit

“Dancing With the Stars Albania”nis këtë të premte në orën 21:00. Pak orë pas spektaklit që do të transmetohet ‘live’ në ekranin e Top Channel, producentja Sara Hoxha ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale emocionet dhe thotë se mezi pret që publiku…

Lexo më shumë