“Rama ka marrë gjithë pushtetin”, deputeti i PD: I vë dinamitin një mediaje dhe nuk ke nga ia mban, e shet si diçka të drejtë

“Rama ka marrë gjithë pushtetin”, deputeti i PD: I vë dinamitin një mediaje dhe nuk ke nga ia mban, e shet si diçka të drejtë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.