“Fondet e tërmetit i përdorën për të blerë kolltuqe zyrash”, Meta nga Kurbini: Më 14 maj merr fund monizmi dhe arroganca absolute

“Fondet e tërmetit i përdorën për të blerë kolltuqe zyrash”, Meta nga Kurbini: Më 14 maj merr fund monizmi dhe arroganca absolute

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.