Gara elektorale/ Meta: Fitorja e Bashkisë dhe e Këshillit Bashkiak të Shkodrës do të jetë spektakolare!

Gara elektorale/ Meta: Fitorja e Bashkisë dhe e Këshillit Bashkiak të Shkodrës do të jetë spektakolare!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.