Blerja e votës dhe denoncimi për kryebashiaken e Roskovecit/ Celibashi: Kemi vendosur sanksione. Të martën, rezultati paraprak për kandidatët dhe këshillat!

Blerja e votës dhe denoncimi për kryebashiaken e Roskovecit/ Celibashi: Kemi vendosur sanksione. Të martën, rezultati paraprak për kandidatët dhe këshillat!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.