Goditi një person me lopatë dhe i shkaktoi plagë të rënda, arrestohet 52-vjeçari në Malësinë e Madhe

Goditi një person me lopatë dhe i shkaktoi plagë të rënda, arrestohet 52-vjeçari në Malësinë e Madhe

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.