Veliaj thellon avantazhin ndaj Këlliçit në Tiranë/ Sondazhi i “Angi Ricerche” dhe Top Channel nxjerr fitues kandidatin e PS

Veliaj thellon avantazhin ndaj Këlliçit në Tiranë/ Sondazhi i “Angi Ricerche” dhe Top Channel nxjerr fitues kandidatin e PS

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.