“Të ndarë nuk kemi gjë në vijë”, deputetja demokrate: Kandidatët e primareve të vijnë dhe të kandidojnë nën logon e PD-së

“Të ndarë nuk kemi gjë në vijë”, deputetja demokrate: Kandidatët e primareve të vijnë dhe të kandidojnë nën logon e PD-së

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.