“Qesharakë dhe fake”, Meta: Artikulli se Monika merrte paratë nga oligarkët rusë, i financuar nga paratë e inceneratorëve

“Qesharakë dhe fake”, Meta: Artikulli se Monika merrte paratë nga oligarkët rusë, i financuar nga paratë e inceneratorëve

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.