“Sulm brutal ndaj pluralizmit”, Jozefina Topalli: Vendimi i sotëm, politik! KAS mori kompetencat e gjyqësorit dhe legjislativit

“Sulm brutal ndaj pluralizmit”, Jozefina Topalli: Vendimi i sotëm, politik! KAS mori kompetencat e gjyqësorit dhe legjislativit

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.