Ulet nafta dhe benzina! Bordi i Transparencës publikon çmimet e reja për karburantet

Ulet nafta dhe benzina! Bordi i Transparencës publikon çmimet e reja për karburantet

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.