Përleshje mes protestuesve dhe policëve në Greqi për tragjedinë e përplasjes së trenave

Përleshje mes protestuesve dhe policëve në Greqi për tragjedinë e përplasjes së trenave

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.