Aksident në aksin rrugor “Pogradec-Qafë Thanë”, shoferi i dehur përplas një makinë dhe largohet, në pranga 52-vjeçari

Aksident në aksin rrugor “Pogradec-Qafë Thanë”, shoferi i dehur përplas një makinë dhe largohet, në pranga 52-vjeçari

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.