Inceneratori i Tiranës/ “Është shkelur kontrata, mbetjet groposen”, Berisha: Kamionët shkarkojnë plehrat, groposin skapin e partisë dhe sistemin e drejtësisë!

Inceneratori i Tiranës/ “Është shkelur kontrata, mbetjet groposen”, Berisha: Kamionët shkarkojnë plehrat, groposin skapin e partisë dhe sistemin e drejtësisë!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.