Vjedhja nga pastruesja dhe i biri, Ferhati: Prokuroria ka verifikuar, por s’di ende nga ku kanë ardhur këto para

Vjedhja nga pastruesja dhe i biri, Ferhati: Prokuroria ka verifikuar, por s’di ende nga ku kanë ardhur këto para

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.