“Në një vend ku ka cash, krimi i organizuar dhe korrupsioni bëjnë qejf”/ Ish drejtuesi i Krimeve të Rënda: Ja ku fshihen paratë e pista në Shqipëri

“Në një vend ku ka cash, krimi i organizuar dhe korrupsioni bëjnë qejf”/ Ish drejtuesi i Krimeve të Rënda: Ja ku fshihen paratë e pista në Shqipëri

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.