Rruga e Krastës, 16 km “ferr” me lapidarë viktimash, zyrtari i PS: Nëse nuk ndërhyhet në këtë aks dhe në fshatra bojkotojmë zgjedhjet

Rruga e Krastës, 16 km “ferr” me lapidarë viktimash, zyrtari i PS: Nëse nuk ndërhyhet në këtë aks dhe në fshatra bojkotojmë zgjedhjet

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.