Përdhunuan në grup disa herë një grua nga Haiti, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali, njëri prej tyre akuzohet dhe për…

Përdhunuan në grup disa herë një grua nga Haiti, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali, njëri prej tyre akuzohet dhe për…

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.