Shkodër/ Shpërndanin kanabis dhe kokainë në qytet, arrestohet 27-vjeçari, nën hetim dy të tjerë

Shkodër/ Shpërndanin kanabis dhe kokainë në qytet, arrestohet 27-vjeçari, nën hetim dy të tjerë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.