Zjarr në ambientet e SHISH në Elbasan? Ja çfarë ndodhi brenda institucionit

Zjarr në ambientet e SHISH në Elbasan? Ja çfarë ndodhi brenda institucionit

454545

Zjarrfikësja dhe policia kanë mbërritur paraditen e sotme në ambientet e Shërbimit Informativ Shtetëror në Elbasan.

BalkanWeb mëson se nuk kemi të bëjmë me zjarr, por me djegien e disa procesverbaleve. Kjo është një procedurë normale që kryhet nga ky institucion, dhe bëhet me leje.

“Në lidhje me një zjarr të pretenduar në ambientet e SHISH, bëjmë me dije se janë djegur disa materiale me procesverbal si edhe mbeturina dhe si rezultat i motit të keq tymi është shpërndarë”, njofton shërbimi zjarrfikës


Këtë e pëlqejnë %d blogues: