VIDEO/ Drejtuesen e Kuvendit e ‘lënë’ nervat, Felaj bën gafën me mikrofon hapur: Vari leshtë…

VIDEO/ Drejtuesen e Kuvendit e ‘lënë’ nervat, Felaj bën gafën me mikrofon hapur: Vari leshtë…

Felaj

Mes debateve të shkaktuara sot në Kuvend sa i takon projektligjit për rritjen e pagave për deputetët dhe ministrat, po ashtu dhe të administratës publike, duket se zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn e kanë ‘tradhtuar’ nervat, duke sharë live.

Teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen, Felaj për një çast harroi se kishte hapur mikrofonin dhe tha; ‘vari leshtë!’.

Duket se diçka nuk ka shkuar me disa dokumente, që Felaj i kërkoi sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.
Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: