Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një i plagosur

Lezha nuk gjen qetësi.  Bëhet me dije se pak minuta më parë ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Gazetari i ABC News, Gjergj Figuri raporton se një konflikt mes të rinjve, përfundoi në përdorimin e armëve.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Besëlidhja” dhe dyshohet se ka mbetur i plagosur një person.

I plagosuri ka shkuar vetë në spital, ndërsa policia po bën kryen hetime dhe ka shkuar në ambientet e spitalit për të mësuar më shumë rreth ngjarjes.