Përfshihet nga flakët makina e avokatit të njohur në Tiranë (EMRI)

Përfshihet nga flakët makina e avokatit të njohur në Tiranë (EMRI)

Makina Digjet Ne Gjirokaster

Përfshihet nga flakët një makinë në ecje në Tiranë. Mësohet se mjeti i përket avokatit të njohur, Adriatik Lapaj.

NJOFTIMI

Me datë 25.05.2023, në rrugën “Kuvajt”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtues shtetasin A. L., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: