Kryeministri Rama takim me presidentin polak

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me presidentin polak Andrzej Duda, i cili ndodhet për vizitë zyrtare në vendin tonë.

“Kënaqësi takimi me presidentin polak Andrzej Duda”, shkruan Rama.

Më herët presidenti polak u takua me presidentin Bajram Begaj dhe kryetaren e parlamentit Lindita Nikolla.