Kapet me kokainë në banesë, arrestohet i riu shqiptar në Itali, pritet dëbimi drejt Shqipërisë

Kapet me kokainë në banesë, arrestohet i riu shqiptar në Itali, pritet dëbimi drejt Shqipërisë

Kokaine

Një i ri shqiptar është arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi i është gjetur kokainë në banesë.

Mediat italiane shkruajnë se, gjatë kontrollit fizik, policia i gjeti dhe sekuestroi 20-vjeçarit disa pako me kokainë në apartamentin e tij në Quirein në Bolzano.

Aktualisht ai ndodhet në qendrën e paraburgimit në Bari, ku më pas do të bëhet dëbimi drejt Shqipërisë.

Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: