“Ka informacione se fsheh….”, SPAK ushtron kontroll në një banesë në Berat. Ja kush është pronari

SPAK ka mësyrë sot në një banesë në Berat, ku ka ushtruar kontrolle.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se kontrolli, me vendim gjykate, është ushtruar në banesën e Gramoz Totos, pas dyshimeve se në banesën e tij kishte armë.

Në këtë aksion kanë qenë të pranishëm dhe hetuesit e BKH.

Gjatë kontrollit janë gjetur 3 armë decorating. Ndërkohë, Toto ka dhënë sqarimet e tij.