Foto/ Ylli i “Selling Sunset” Chrisell Stause martohet me këngëtaren G Flip

Ylli i “Selling Sunset” ndau lajmet për dasmën e tyre në një video montazh të postuar në Instagram me këngën e G Flip “Be Your Man”.

“Dashuria nuk shkon gjithmonë siç është planifikuar …” shkroi Stause.

“Nëse ndonjëherë e shijon kënaqësinë e takimit me G, dije se po takon një nga njerëzit më të sjellshëm, më argëtues dhe më të talentuar që punojnë shumë ”, vazhdoi ajo. “Të dua shumë @gflip.”

G Flip komentoi: “E dashura ime, të adhuroj dhe të dua me gjithë zemër. Këto janë fjalët më të ëmblat”, duke shtuar: “Ti më bën shumë të lumtur”.

Çifti ishin në lidhje për një vit, pasi Stause u shfaq në një nga videoklipet muzikore të G Flip, me aktoren që doli publikisht me lidhjen e tyre në ribashkimin e sezonit të pestë “Selling Sunset”.

Stause më parë po dilte me Jason Oppenheim , bashkëpronar i The Oppenheim Group, kompania e pasurive të paluajtshme me qendër në Los Anxhelos, e cila luan në “Selling Sunset”. Kostarët i dhanë fund lidhjes së tyre në dhjetor 2021, pesë muaj pasi konfirmuan se ishin në lidhje, me pikëpamjet e ndryshme për të pasur fëmijë që ishin një shkak i mundshëm për ndarjen.

Gjatë ribashkimit, një Oppenheim emocionues tha se ishte e vështirë të shikoje sezonin e kaluar, i cili shfaqi marrëdhënien e tyre, por ai tha se ai ende kishte “respektin më të madh për Chrishell dhe unë ende kam aq shumë dashuri për të sot sa atëherë.”

Menjëherë pasi videoja u postua gjatë natës të së mërkurës, Oppenheim ishte ndër aktorët e Stause për të uruar të porsamartuarit në komente.

“Jam shumë i emocionuar për këtë!! Ju dhe G jeni çifti më frymëzues dhe dashuria mes jush është kaq e pastër. Unë ju dua dy ton dhe jam shumë me fat që ju kam të dy në jetën time. Urime!” ai shkroi.

Vëllai i tij binjak dhe bashkëpronar i Grupit Oppenheim, Brett, ndanë se ai ishte “aq i lumtur” për çiftin.

Në vitin 2017, Stause u martua me yllin e “This is Us”, Justin Hartley , por çifti u divorcua dy vjet më vonë. Hartley është i martuar me aktoren Sofia Pernas.