FOTO/ Aksident tek “Selvia” në Tiranë, 7 makina godasin nga pas njëra-tjetrën, nuk ka të lënduar

FOTO/ Aksident tek “Selvia” në Tiranë, 7 makina godasin nga pas njëra-tjetrën, nuk ka të lënduar

Ksident

Shtatë automjete janë përplasur me njëra-tjetrën sot në zonën e “Selvisë” në Tiranë.

Për fat të mirë nuk raportohet për të plagosur, por vetëm për  dëme materiale.

Sakaq policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.Këtë e pëlqejnë %d blogues: