Dhunoi ish-vjehrrën, djalin e ish-gruas dhe u dogji banesën, dorëzohet në polici Haki Bajrami

Haki Bajrami, i dyshuari për djegien dhe dhunimin e ish-vjehrrës së tij në Llakatund është dorëzuar sot në polici.

Ngjarja ndodhi pak ditë më parë në këtë fshat. Ish dhëndri nga Kosova ishte shpallur në kërkim nga policia e Vlorës.

Kujtojmë se më herët u arrestuan Gëzim Bacaj dhe Durim Kelmendi.

Bacaj së bashku me Haki Bajramin tentuan të vrisnin të moshuarën dhe nipin e saj të mitur duke i dhunuar fizikisht dhe duke i lënë pa ndjenja në banesën e tyre.

Më pas i vunë zjarrin qëllimisht banesës së tyre.