Çfarë ndodhi? Jep dorëheqjen avokati i Fredi Belerit

Është prerë urdhër-arresti për kandidatin e Koalicionit Bashkë Fitojmë, Fredi Beleri.

Sipas informacioneve, raportohet se avokati i Belerit ka dhënë dorëheqjen nga çështja.

Ai pritet që të dalë dëshmitar.

Avokati u shoqërua një ditë më parë në polici bashkë me Belerin dhe u lirua sërish.