Meta publikon foton në krah të Këlliçit: Me kryebashkiakun e ardhshëm, mes buzëqeshjeve dhe energjisë së aktivistëve të LRI-së

Meta publikon foton në krah të Këlliçit: Me kryebashkiakun e ardhshëm, mes buzëqeshjeve dhe energjisë së aktivistëve të LRI-së

336088160 3516252928648749 6840403558560125368 N

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir meta, ka publikuar një foto në rrjetet sociale krah Belind Këlliçit dhe Erisa Xhixhos.

“Me kryebashkiakun e ardhshëm, z. Belind Këlliçi dhe me deputeten më të zëshme për çështjet e rinisë, arsimimit dhe barazisë gjinore, znj. Erisa Xhixho.

Midis buzëqeshjeve dhe energjisë të aktivistëve të LRI-së”, shkruan meta në diçiturën e kësaj fotoje.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: