Merr flakë automjeti në qendër të Beratit

Një automjet ka marrë flakë këtë të premte në Berat.

Siç dallohet në foto, automjeti është shkrumbuar totalisht.

Forcat e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Gjithashtu, shkaqet e djegies së automjetit nuk janë bërë ende me dije.