Goditi me grushte infermierin e spitalit të Beratit, ndalohet 22-vjeçari

Goditi me grushte infermierin e spitalit të Beratit, ndalohet 22-vjeçari

Policia Berat 1

BERAT

Policia e Beratit ka proceduar penalisht një 22-vjeçari pasi ka goditur një infermier në Spitalin Rajonal të Beratit.

22-vjeçari K.SH. u kap dhe u procedua penalisht për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”, kryer në bashkëpunim, pasi në ambientet e Spitalit Rajonal Berat, në bashkëpunim me shtetasin E.N., goditën me grushte infermierin e Spitalit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: