Aksident në aksin Lezhë-Milot/ Përplasen dy automjete, plagoset pasagjerja (VIDEO)

Aksident në aksin Lezhë-Milot/ Përplasen dy automjete, plagoset pasagjerja (VIDEO)

Miloti

Aksident në aksin Lezhë-Milot. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka mbetur e plagosur një grua. Si pasojë e plagëve të marra është dërguar menjëherë në spitalin e Lezhës.

Uniformat blu ndodhen në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.

Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: