“Jemi bashkë në jetë, por jo në lojë”, Luizi tregon arsyet që çuan në situatën e tensionuar me Kiarën: Ajo nuk donte të dorëzohej, por…

“Jemi bashkë në jetë, por jo në lojë”, Luizi tregon arsyet që çuan në situatën e tensionuar me Kiarën: Ajo nuk donte të dorëzohej, por…

Luizi

Luiz Ejlli ka arsyetuar situatën e tensionuar të krijuar ditën e djeshme në Big Brother Vip Albania, pas një loje të dhënë nga Vëllai i Madh.

Ai ka deklaruar se arsyeja se përse e vuri në vështirësi Kiarën dhe nuk e la të fitonte ishte që tu tregonte të gjithëve se nuk janë bashkë në lojë.

“Kemi hyrë shpesh tek lavamani, e kam futur disa herë për lojë. Jemi përqafuar e jemi puthur.
Duke qenë se u mblodhëm të gjithë aty dhe dëshira për të mos u dorëzuar e bëri Kiarën të luftonte deri në fund.
Unë nuk e lash të fitonte që tu tregoja se nuk jemi bashkë në lojë. Jemi bashkë në jetë”, ka deklaruar ai.

Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: