Shpërthim pas mesnate në një banesë në Tiranë, 34-vjeçarit i hidhet eksploziv në ballkon, detajet e para

Shpërthim pas mesnate në një banesë në Tiranë, 34-vjeçarit i hidhet eksploziv në ballkon, detajet e para

Policia Tirane 1

Shpërthim në mesnatë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës.

Rreth orës 00:05, në rrugën “Ndoc Martini”, në verandën e banesës së shtetasit D. C., 34 vjeç, dyshohet se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse duke shkaktuar dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se një kallëp 30 gramë tritol është hedhur në verandën e banesës se marre me qira nga Demir  Cara duke shkaktuar dëme të vogla materiale, si thyerje xhamash në banesë.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: