Përmbytjet në vend/ Meta: Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës, duhet ndryshim me çdo çmim

Përmbytjet në vend/ Meta: Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës, duhet ndryshim me çdo çmim

Ilir Meta75

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar lidhur me situatën e përmbytjeve në vend dhe problematikat e shkaktuara në Tiranë.

Meta shkruan në një status në Facebook se “Vjosa ka ardhur në Tiranë”, ndërsa ka publikuar edhe një video ku shihet sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi ndërsa denoncon gjendjen problematike.

“Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës”. Kjo është gjendja e vërtetë e rrugëve dhe infrastrukturës përtej fasadave. Ndaj zgjidhja e vetme është:  Ndryshim më çdo çmim.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: