Pamje të rënda/ Degradon sherri mes dy djemve në “Përputhen”, konkurrentët futen në mes dhe i ndajnë: O floksh, rri urtë…

Pamje të rënda/ Degradon sherri mes dy djemve në “Përputhen”, konkurrentët futen në mes dhe i ndajnë: O floksh, rri urtë…

Perputhen

Takimi i Edës me Viktorin rritën tensionet e këtij të fundit me Mateon. Ata nisën me diskutime, por më pas debate agravoi me ofendime për njëri-tjetrin, ndërsa momenti më kulminant arriti deri në prag përplasjes fizike.

Sapo Viktori dhe Mateo u ngritën nga karrigia, reaguan edhe konkurrentët e tjerë, të cilët penguan përplasjen e tyre në studion e Për’puthen.
Viktori: Ti je një dru, se ke pesë mujnë që je aty edhe nuk ke mësuar asgjë. Kështu që mbylle gojën

Mateo: Qepe edhe… Je i pari këtu që e ke kthyer personale. Këtu jo ti po asnjëri nuk guxo ta kthejë me mua personale

Viktori: Mbylle gojën e rri mirë aty

Mateo: Pse çfarë do bësh…


Këtë e pëlqejnë %d blogues: