Meta nxjerr grafikun: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve

Meta nxjerr grafikun: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve

Ilir Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me të dhënat ku tregohen pagat minimale në rajon, ku Shqipëria renditet e fundit.

Në një reagim në ‘Facebook’ Meta thekson se në këtë situatë vendin e çoi korrupsioni i Rilindjes.

“Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve!”, shkruan Meta.

324023734 3433321386938069 5859811530526155917 N
324023734 3433321386938069 5859811530526155917 N

Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: