Meta nxjerr foton e të rinjve në Partinë e Lirisë: Studentët, energjia frymëzuese për Ndryshim!

Meta nxjerr foton e të rinjve në Partinë e Lirisë: Studentët, energjia frymëzuese për Ndryshim!

Ilir Meta

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një foto të të rinjve në Partinë e Lirisë.

Meta thekson dhe njëherë mesazhin e tij për të rinjtë si energjia për ndryshimin.

“Studentët, energjia frymëzuese për Ndryshim! ✌️🇦🇱”, shkruan Meta.

Meta
Meta


Këtë e pëlqejnë %d blogues: