I dënuar për trafik droge, arrestohet në Greqi 46-vjeçari shqiptar i arratisur nga burgu

I dënuar për trafik droge, arrestohet në Greqi 46-vjeçari shqiptar i arratisur nga burgu

Droge

Një 46-vjeçar nga Shqipëria ka rënë në prangat e policisë greke.

Por gjatë kontrollit rezultoi se ishte një i arratisur i dënuar me gati 10 vite dhe 50 mijë euro gjobë për trafik drogë.

46-vjeçari u dërgua në komisariatin e Lokronit e më pas u trasnferua në prokurorinë e Lamisë, ku u dha urdhër për ndalimin e tij në një qendër paraburgimi, shkruajnë mediat greke.

Lajme.online


Këtë e pëlqejnë %d blogues: