E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari vetëvritet me çifte në banesë

E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari vetëvritet me çifte në banesë

Ambulance Policia Naten

Një 63-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me çifte. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Prush të Tiranës, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 19.01.2023, në Prush, Gropaj, dyshohet se është vetëvrarë, me çifte, në banesën e tij, shtetasi B. B., 63 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.


Këtë e pëlqejnë %d blogues: