Bora Zemani feston ditëlindjen, Donaldi emocionon me urimin e tij: Për ty botën…

Ditën e sotme moderatorja Bora Zemani feston ditëlindjen e saj.

E sigurisht, urimi më i veçantë dhe më i dashur ishte ai i partnerit të saj, Donald Veshaj. Ai ka postuar në InstaStory-n e tij një foto të Borës teksa luan me doborë, duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Për ty botën! Gëzuar ditëlindjen shpirt!”- shkruan Donaldi krahas fotos së Borës