Aksident i rëndë në Laç, humb jetën një i mitur! Lëndohen disa persona

Një tjetër aksident ka ndodhur në Laç pranë kryqëzimit të Fushë Kuqës.

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Burime nga policia bëjnë me dije se kanë mbetur të lënduar disa persona ndër to dhe një fëmijë i mitur i cili është në gjendje të rëndë.