Raketat ruse goditën Poloninë, reagon Rama: Keni mbështetjen tonë të plotë!

Raketat ruse goditën Poloninë, reagon Rama: Keni mbështetjen tonë të plotë!

Edi Rama A

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për raketat ruse që goditën një fshat polak dhe ku khumbën jetën 2 persona.

Me anë të një postimi në Twitter, Rama tha se Polonia ka mbështetjen e solidaritetin e Shqipërisë.

Lajme.online