Pas pjesëmarrjes në tubim, Topalli nxjerr fotot: Protesta më e madhe që kam parë!

Pas pjesëmarrjes në tubim, Topalli nxjerr fotot: Protesta më e madhe që kam parë!

315393566 683508436470742 3034053844054112909 N

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka reaguar për protestën e thirrur nga opozita e bashkuar sot para Kryeministrisë, të cilës iu bashkuan mijëra qytetarë.

Teksa ishte dhe vetë e pranishme, Topalli ka shpërndarë disa foto nga protesta, ndërsa thekson se ishte një prej tubimeve më të mëdha që ka parë.

“Ndoshta protesta me e madhe qe kam pare!”, shkruan Topalli.

Lajme.online