Makina përmbyset në trotuar, aksident i frikshëm pranë “Bllokut”, shihni pamjet

Makina përmbyset në trotuar, aksident i frikshëm pranë “Bllokut”, shihni pamjet

Makina1

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një makinë e tipit “Toyota Yaris” ka goditur godet mjetin tip “Renault”.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Bllokut në Tiranë, ndërsa si pasojë e përplasjes, “Toyota” është anuar dhe është përmbysur.

Në vendngjarja kanë mbërritur forcat e policisë dhe ambulanca, por nga informacionet paraparake nuk raportohet për persona të lënduar.

Makina3
Makina3
Makina1
Makina1
Makina2
Makina2

Lajme.online