Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

308414270 636922041136794 7197046764944567690 N

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet bashkë me çiftin presidencial Biden.

Në foto shihet Rama, pranë Jeo Biden dhe bashkëshortes së tij Linda Rama dhe Zonjës së parë të SHBA-ve.

‘Foto e ditës’ shkruan Rama në postimin e tij.

308414270 636922041136794 7197046764944567690 N
308414270 636922041136794 7197046764944567690 N